Pierwsza wizyta

Jak będzie wyglądało spotkanie z dietetykiem?

Na pierwszym spotkaniu zostanie omówiony szczegółowo Twój dotychczasowy sposób żywienia, styl życia, stan zdrowia, przebyte choroby. Uzyskasz, także wszelkie niezbędne informacje dotyczące swojej masy i budowy ciała. Omówiony zostanie plan dietetyczny, zalecenia, oczekiwania i Twoje cele, którym będziemy się przyglądać w trakcie całego procesu dietoterapii. A wszystko po to, by móc osiągnąć jak najlepsze wyniki i cieszyć się zdrowiem.

Co ze sobą zabrać?

Na pierwszą wizytę dobrze jest się wcześniej przygotować.

Warto, ze sobą zabrać aktualne wyniki badań: morfologię krwi, profil lipidowy, TSH, glukozę, enzymy wątrobowe, ogólne badanie moczu. Jeżeli przewlekle chorujesz, jesteś po pobycie w szpitalu zabierz ze sobą wypis. Jeśli zażywasz dodatkowo suplementy diety, zapisz nazwy i weź karteczkę ze sobą.

Polecam znaleźć chwilę w domu i wypełnić dzienniczek żywieniowy – spis potraw, produktów spożytych w ciągu trzech dni. Zabierz go ze sobą na wizytę, omówimy to co w nim zostało zawarte, a to pozwoli lepiej ocenić Twój sposób żywienia i wyeliminować ewentualne błędy żywieniowe. 

Zaplanuj swój czas – pierwsza wizyta trwa około 60 minut. 

Kiedy otrzymam dietę?

Po wizycie ustalamy, na ile dni będzie ułożony jadłospis.

Plan żywieniowy rozpisywany jest na 7 lub 14dni wraz ze szczegółowym opisem posiłków, z przepisami, gramaturą, czasem wykonania, kalorycznością i zawartością białka, tłuszczu i węglowodanów. Jadłospisy wykonywane są przeze mnie w sposób przemyślany, indywidualnie dla każdej osoby. Dodatkowo dołączam zalecenia dietetyczne i pewne wskazówki.

Czas oczekiwania na plan żywieniowy wynosi około 5-7 dni roboczych od dnia wizyty lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. Jadłospis można otrzymać drogą mailową lub wydrukowany odebrać w poradni.

Dietetyk kliniczny Julita Nowak

...indywidualne podejście, profesjonalna dietoprofilaktyka i dietoterapia

Konsultacje online

Konsultacje stacjonarne

Zakupy z dietetykiem

Dla firm

Umów się na spotkanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, zgodnie z Polityką prywatności

Potrzebujesz indywidualnie dobranego planu?

Zadzwoń (+48) 888-246-538 lub wyślij maila na adres podany poniżej.