Konsultacje online

Bez wychodzenia z domu

Jeśli nie masz możliwości osobistego spotkania z dietetykiem, potrzebujesz zbilansowanej indywidualnej diety, mieszkasz poza Płockiem??? To mam dla Ciebie rozwiązanie! Współpraca online!

Pierwszym i niezbędnym krokiem jest wypełnienie szczegółowego formularza, który składa się z wywiadu lekarskiego, żywieniowego, motywacyjnego oraz dzienniczka żywieniowego.

Narzędzie to, pozwoli mi dowiedzieć się jaki jest Twój cel, tryb życia, stan zdrowia, aktywność fizyczna, poznam Twoje preferencje żywieniowe i możliwości kulinarne.

Po analizie otrzymanych materiałów umawiamy się na konsultację telefoniczną, by omówić wstępny plan działania i ustalić założenia diety.

Następnie układam dla Ciebie indywidualny jadłospis z zaleceniami żywieniowymi.

W trakcie całego procesu jest możliwość kontaktowania się ze mną drogą mailową lub telefoniczną.

Dietetyk kliniczny Julita Nowak

...indywidualne podejście, profesjonalna dietoprofilaktyka i dietoterapia

Konsultacje online

Konsultacje stacjonarne

Zakupy z dietetykiem

Dla firm

Umów się na spotkanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, zgodnie z Polityką prywatności

Potrzebujesz indywidualnie dobranego planu?

Zadzwoń (+48) 888-246-538 lub wyślij maila na adres podany poniżej.

Pierwsza wizyta

Jak będzie wyglądało spotkanie z dietetykiem?

Na pierwszym spotkaniu zostanie omówiony szczegółowo Twój dotychczasowy sposób żywienia, styl życia, stan zdrowia, przebyte choroby. Uzyskasz, także wszelkie niezbędne informacje dotyczące swojej masy i budowy ciała. Omówiony zostanie plan dietetyczny, zalecenia, oczekiwania i Twoje cele, którym się będziemy przyglądać w trakcie całego procesu dietoterapii. A wszystko po to, by móc osiągnąć jak najlepsze wyniki i cieszyć się zdrowiem.